Filtruj

Aprilia

Gilera

Honda

Kawasaki

Piaggio

Suzuki

Yamaha

Czujniki podpory bocznej

Tutaj jest 159 produktów.

Wyświetlam 1-42 z 159 elementów

Czujnik podpory bocznej

Motocykl, jako pojazd na dwóch kółkach, podczas postoju potrzebuje się na czymś oprzeć. Nie zawsze jednak jest możliwość oparcia go o jakąś ścianę lub...

Czujnik podpory bocznej

Motocykl, jako pojazd na dwóch kółkach, podczas postoju potrzebuje się na czymś oprzeć. Nie zawsze jednak jest możliwość oparcia go o jakąś ścianę lub ogrodzenie. Z drugiej strony oparcie o cokolwiek może doprowadzić do zarysowania lakieru lub uszkodzenia jakiegoś elementu. Dlatego stworzona została stopka, która ma za zadanie utrzymać motocykl w pozycji pionowej podczas postoju. To wygodne i przydatne urządzenie, które sprawi, że możesz postawić motocykl praktycznie w każdym miejscu. Bardzo ważne jest jednak, by przed ruszeniem pamiętać o zaciągnięciu stopki, która podczas ruszania mogłaby ulec uszkodzeniu. Do tego służy właśnie czujnik podpory bocznej.

Do czego czujnik podpory bocznej?

Czujnik podpory bocznej jest przydatnym urządzeniem, który komunikuje, że nie podniosło się stopki lub nie pozwala na ruszenie bez wykonania tej czynności. To wyjątkowo ważne dla każdego, komu zdarza się przez pośpiech lub zamyślenie, zapomnieć o tej czynności. Opuszczona stopka podczas jazdy mogłaby wyrządzić dużo szkód, a nawet mogłoby skończyć się na przewróceniu. Dlatego właśnie taki czujnik jest niezbędny. Zapobiega on bowiem możliwości uruchomienia silnika. Sprawa jest prosta - nie złożyłeś stopki - nigdzie nie pojedziesz.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć