Filtruj

Honda

Czujniki położenia biegu

Tutaj jest 161 produktów.

Wyświetlanie 1-42 z 161 elementów

Czujniki położenia biegu

Mechanizm skrzyni biegów jest nie tylko wyjątkowo użyteczny, ale przede wszystkim praktyczny w trakcie jazdy. Korzystanie z możliwości różnych biegów, daje...

Czujniki położenia biegu

Mechanizm skrzyni biegów jest nie tylko wyjątkowo użyteczny, ale przede wszystkim praktyczny w trakcie jazdy. Korzystanie z możliwości różnych biegów, daje możliwość maksymalnego korzystania z możliwości motocykla. Manewrowanie jednak biegami, wymaga pewnej wiedzy i zręczności w obracaniu manetkami. Nie zawsze jednak w odpowiednim momencie przerzuci się bieg, lub nie do końca świadomie pozostawi się mechanizm na nieprawidłowym biegu. Dzięki czujnikowi położenia biegu jesteśmy informowani na kokpicie o aktualnym "zapiętym" biegu. Informuje również, gdy skrzynia biegów ustawiona jest na bieg neutralny.

Objawy awarii czujnika położenia biegu

Objawami, jakie wykazują zepsute czujniki położenia biegu, jest niepoprawne, lub całkowite nie wskazywanie biegu na kokpicie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć