Filtruj

Aeon

Aiyumo

AJS

ATU

Adly/Herchee

AGM

Aprilia

Azel

Baotian

Beeline

Benelli

BMW

Buffalo/Quelle

CCF

China Motor

CPI

Daelim

Derbi

Ecobike

Ering

Explorer

Flex Tech

Giantco

Gilera

Goes

Hercules

Honda

Huatian/Lintex

Hyosung

Jiajue

Jinlun

Jmstar

Jonway

Kreidler

Kymco

Lifan

Longbo

Luxxon

Malaguti

MBK

Moto Guzzi

MZ/MUZ

Pegasus

Peugeot

Piaggio

Qingqi

Rieju

Rivero

Sachs

Scomadi

Suzuki

SYM Sym

Tauris

TGB

Vespa

Yamaha

Zongshen

Przerywacze kierunkowskazów

Tutaj jest 22 produktów.

Wyświetlanie 1-22 z 22 elementów

Przerywacze kierunkowskazów

Jednym z najważniejszych zasad ruchu drogowego, jest odpowiednia sygnalizacja poczynanych przez siebie ruchów. To dzięki temu inni uczestnicy ruchu drogowego...

Przerywacze kierunkowskazów

Jednym z najważniejszych zasad ruchu drogowego, jest odpowiednia sygnalizacja poczynanych przez siebie ruchów. To dzięki temu inni uczestnicy ruchu drogowego wiedzą, jaki zamierzasz dokonać ruch, oraz jak powinni się do tego ustosunkować. Dzięki takiemu zachowaniu na ulicach panuje ład i porządek. Każdy kierowca ma obowiązek zadbać o to, by jego pojazd posiadało możliwości sygnalizacyjne. Jednym z nich są kierunkowskazy, które najprościej i najefektywniej wskazują kierunek ruchu. Jeśli jednak chce się mieć pewność, że światła sygnalizujące zmianę kierunku będą dobrze widoczne, to najlepiej żeby migały.

Kiedy wymienić przerywacze kierunkowskazów?

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się co powoduje miganie kierunkowskazów, to jest to elektryczne urządzenie zwane przerywaczem kierunkowskazów. W odpowiednim momencie przerywa od obieg i światło w lampie od kierunkowskazu na przemian włącza się i gaśnie. Dzięki temu mechanizmowi światło jest widoczne już z daleka i przyciąga uwagę. Dlatego jeśli zauważy się jakiekolwiek zmiany w działaniu kierunkowskazów, w tym w regularnych przerwach w oświetleniu, należy sprawdzić, czy przerywacze działają. Posiadanie sprawnych kierunkowskazów jest niezwykle ważna, a w zasadzie jest wymagane z ramienia prawa. Dlatego choć wydaje się, że przerywacze kierunkowskazów nie mogą być tak ważnym elementem, to bez ich prawidłowego działania motocykl nie może prawnie jeździć po drogach. Dlatego, gdy tylko zauważysz problemy z świeceniem kierunkowskazów, napraw przerywacz kierunkowskazu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć