Filtruj

BMW

CAN-AM

Honda

Husaberg

Husqvarna

Kawasaki

KTM

Polaris

Suzuki

Yamaha

Zestawy naprawcze zacisków

Tutaj jest 300 produktów.

Wyświetlanie 1-42 z 300 elementów

Zestawy naprawcze zacisków

Uszkodzenie układu hamulcowego to nie przelewki. Hamulec pozwala bowiem na bezpieczne zatrzymanie pojazdu. Nie musisz już gnać z każdą częścią do wymiany czy...

Zestawy naprawcze zacisków

Uszkodzenie układu hamulcowego to nie przelewki. Hamulec pozwala bowiem na bezpieczne zatrzymanie pojazdu. Nie musisz już gnać z każdą częścią do wymiany czy konserwacji do warsztatu. Możesz naprawić swój motocykl samodzielnie. Układ hamulcowy naprawisz za pomocą zestawu naprawczego zacisków, który możesz kupić w naszym sklepie.

Dla miłośników motocykli i majsterkowania

Kochasz swój motocykl i uwielbiasz przy nim majstrować? Taki zestaw naprawczy to idealna rzecz dla ciebie. Dzięki niemu szybko naprawisz swój jednoślad w każdej chwili, kiedy się zepsuje – bez oddawania do warsztatu, oczekiwania na naprawę i dużych wydatków z tym związanych. Układ hamulcowy jest stosunkowo prosty do naprawy. Łatwo wymienisz klocki czy szczęki oraz poprawisz zaciski. Jednak z naszym zestawem naprawczym, zrobisz to jeszcze łatwiej.

Zestaw naprawczy zacisków – wszystko w jednym

Zamiast wydawać krocie na zakup pojedynczych elementów, wybierz tańszą opcję, jaką jest komplet naprawczy. Znajdziesz w nim wszystkie elementy niezbędne do naprawy zacisków w układzie hamulcowym. Tak jak każdy nasz produkt, zestawy naprawcze również dostosowane są do konkretnych modeli motocykli. Który zestaw będzie odpowiedni dla ciebie – dowiesz się po kliknięciu w produkt. W zestawach znajdują się przede wszystkim uszczelki, ale także podkładki, śruby odpowietrzające, sprężyny, tłoczki czy trzpienie. Oferujemy zestawy zarówno do zacisków przednich, jak i tylnych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć