Filtruj

BMW

CAN-AM

Honda

Husaberg

Husqvarna

Kawasaki

KTM

Polaris

Suzuki

Yamaha

Sklep według kategorii

Strona główna

Zestawy naprawcze zacisków

Zestawy naprawcze zacisków

Uszkodzenie układu hamulcowego to nie przelewki. Hamulec pozwala bowiem na bezpieczne zatrzymanie pojazdu. Nie musisz już gnać z każdą częścią do wymiany czy konserwacji do warsztatu. Możesz naprawić swój motocykl samodzielnie. Układ hamulcowy naprawisz za pomocą zestawu naprawczego zacisków, który możesz kupić w naszym sklepie.

Dla miłośników motocykli i majsterkowania

Kochasz swój motocykl i uwielbiasz przy nim majstrować? Taki zestaw naprawczy to idealna rzecz dla ciebie. Dzięki niemu szybko naprawisz swój jednoślad w każdej chwili, kiedy się zepsuje – bez oddawania do warsztatu, oczekiwania na naprawę i dużych wydatków z tym związanych. Układ hamulcowy jest stosunkowo prosty do naprawy. Łatwo wymienisz klocki czy szczęki oraz poprawisz zaciski. Jednak z naszym zestawem naprawczym, zrobisz to jeszcze łatwiej.

Zestaw naprawczy zacisków – wszystko w jednym

Zamiast wydawać krocie na zakup pojedynczych elementów, wybierz tańszą opcję, jaką jest komplet naprawczy. Znajdziesz w nim wszystkie elementy niezbędne do naprawy zacisków w układzie hamulcowym. Tak jak każdy nasz produkt, zestawy naprawcze również dostosowane są do konkretnych modeli motocykli. Który zestaw będzie odpowiedni dla ciebie – dowiesz się po kliknięciu w produkt. W zestawach znajdują się przede wszystkim uszczelki, ale także podkładki, śruby odpowietrzające, sprężyny, tłoczki czy trzpienie. Oferujemy zestawy zarówno do zacisków przednich, jak i tylnych.

Tutaj jest 307 produktów.

Wyświetlam 1-42 z 307 elementów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć