Filtruj

Honda

Kawasaki

Kymco

Suzuki

Yamaha

Tłoczki zacisku

Tutaj jest 69 produktów.

Wyświetlam 1-42 z 69 elementów

Tłoczki zacisku hamulcowego

Zacisk hamulcowy jest krytycznym elementem tarczowego układu hamulcowego motocykla, których nieprawidłowa praca powoduje ogromne niebezpieczeństwo. Zaciski z...

Tłoczki zacisku hamulcowego

Zacisk hamulcowy jest krytycznym elementem tarczowego układu hamulcowego motocykla, których nieprawidłowa praca powoduje ogromne niebezpieczeństwo. Zaciski z odpowiednią siłą trą klockami o tarczę hamulcową spowalniając pojazd, więc przy ich nieodpowiednim działaniu nie będzie możliwe bezpieczne zatrzymanie go. Zaciski wymagają więc regularnych przeglądów i wymiany elementów, wśród których są tłoczki zacisku. Znajdziesz je w naszym sklepie.

Wybierz odpowiednie tłoczki zacisku

Tłoczki są bardzo ważnym, obok trzpieni elementem zacisku hamulcowego. Muszą mieć odpowiedni kształt oraz jakość, by cały układ był w pełni sprawny. Ich uszkodzenie lub zużycie powoduje zaburzenie jego pracy. W naszym sklepie znajdziesz tłoczki zacisku od wszystkich najważniejszych producentów motocykli oraz ich części. Mamy tylko i wyłącznie oryginalne elementy z atestami dopuszczającymi do użytku. Po kliknięciu w produkt zobaczysz producenta oraz listę modeli, do których jest przeznaczony. W ten sposób szybko znajdziesz odpowiedni dla twojego pojazdu.

Pojedyncze lub w zestawach

Możesz u nas kupić, zarówno pojedyncze, jak i w zestawacach. Pojedyncze tłoczki dostępne są samodzielnie lub razem z uszczelniaczami. Możesz jednak też wybrać zestaw kilku tłoczków gdy w zacisku są dwa tłoczki i od razu dokonać wymiany obu (rekomendowane). Zadbaj o swój układ hamulcowy już teraz.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć