Filtruj

BMW

Honda

Kawasaki

Kymco

Suzuki

Yamaha

Tłoczki zacisku

Tłoczki zacisku hamulcowego

Zacisk hamulcowy jest krytycznym elementem tarczowego układu hamulcowego motocykla, których nieprawidłowa praca powoduje ogromne niebezpieczeństwo. Zaciski z odpowiednią siłą trą klockami o tarczę hamulcową spowalniając pojazd, więc przy ich nieodpowiednim działaniu nie będzie możliwe bezpieczne zatrzymanie go. Zaciski wymagają więc regularnych przeglądów i wymiany elementów, wśród których są tłoczki zacisku. Znajdziesz je w naszym sklepie.

Wybierz odpowiednie tłoczki zacisku

Tłoczki są bardzo ważnym, obok trzpieni elementem zacisku hamulcowego. Muszą mieć odpowiedni kształt oraz jakość, by cały układ był w pełni sprawny. Ich uszkodzenie lub zużycie powoduje zaburzenie jego pracy. W naszym sklepie znajdziesz tłoczki zacisku od wszystkich najważniejszych producentów motocykli oraz ich części. Mamy tylko i wyłącznie oryginalne elementy z atestami dopuszczającymi do użytku. Po kliknięciu w produkt zobaczysz producenta oraz listę modeli, do których jest przeznaczony. W ten sposób szybko znajdziesz odpowiedni dla twojego pojazdu.

Pojedyncze lub w zestawach

Możesz u nas kupić, zarówno pojedyncze, jak i w zestawacach. Pojedyncze tłoczki dostępne są samodzielnie lub razem z uszczelniaczami. Możesz jednak też wybrać zestaw kilku tłoczków gdy w zacisku są dwa tłoczki i od razu dokonać wymiany obu (rekomendowane). Zadbaj o swój układ hamulcowy już teraz.

Tutaj jest 67 produktów.

Wyświetlam 1-42 z 67 elementów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć