Filtruj

Aprilia

BMW

Cagiva

Derbi

Ducati

Kawasaki

KTM

MBK

Suzuki

Yamaha

Śruby odpowietrzające zacisku

Tutaj jest 10 produktów.

Wyświetlanie 1-10 z 10 elementów

Śruby odpowietrzające zacisku hamulcowego

Odpowiednie ciśnienie w zacisku oraz jego zmiana podczas hamowania, zależy od wielu czynników, w tym szczelności układu czy też kształtu i...

Śruby odpowietrzające zacisku hamulcowego

Odpowiednie ciśnienie w zacisku oraz jego zmiana podczas hamowania, zależy od wielu czynników, w tym szczelności układu czy też kształtu i jakości tłoczków. Może jednak się zdarzyć, że do zacisku dostanie się powietrze, przez które ciśnienie nie będzie odpowiednie, a co za tym idzie, zła będzie praca całego układu. W usunięciu takiego powietrza pomagają śruby odpowietrzające zacisku, które znajdziesz w naszym sklepie.

Najwyższej jakości śruby odpowietrzające

Oferujemy najwyższej jakości śruby odpowietrzające zacisku hamulcowego, wykonane ze stali nierdzewnej. Wszystkie produkty z naszego sklepu pochodzą od renomowanych producentów motocykli oraz ich części. Są to oryginalne produkty i zaleca się stosowanie ich zamiast szukania tańszych zamienników. Wybierając śruby odpowietrzające, zwróć uwagę na dopasowanie ich do modelu twojego pojazdu. Kliknij w produkt, a zobaczysz listę modeli, do których został przeznaczony. Śruby odpowietrzające znajdują się także w naszych zestawach naprawczych zacisku.

Nie zapominaj o odpowietrzaniu

Będąc miłośnikiem motocykli, zapewne dbasz o swój pojazd i regularnie sprawdzasz stan wszystkich jego części. Kontrolując stan układu hamulcowego pamiętaj o odpowietrzeniu za pomocą śruby odpowietrzającej. Pozwoli ci to uniknąć nieodpowiedniego ciśnienia w zacisku, które może spowodować nie tylko zaburzenie pracy układu, ale także szybsze zużycie elementów przez zbyt mocne tarcie o tarczę. Wybierz nasze śruby odpowietrzające i regularnie usuwaj powietrze z zacisku swojego pojazdu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć