Filtruj

Aprilia

BMW

Honda

Kawasaki

KTM

Kymco

Suzuki

Triumph

Yamaha

Sprężyny zacisku

Tutaj jest 70 produktów.

Wyświetlanie 1-42 z 70 elementów

Sprężyny zacisku hamulcowego

Kiedy robisz przegląd układu hamulcowego w swoim motocyklu, nie zapominaj o sprawdzeniu stanu sprężyny mocującej zacisk hamulcowy. Sprężyna utrzymuje zacisk...

Sprężyny zacisku hamulcowego

Kiedy robisz przegląd układu hamulcowego w swoim motocyklu, nie zapominaj o sprawdzeniu stanu sprężyny mocującej zacisk hamulcowy. Sprężyna utrzymuje zacisk w odpowiedniej pozycji, dzięki czemu odpowiednią pozycję mają także klocki hamulcowe. Z czasem sprężyn traci sprężystość i może dojść nawet do jej pęknięcia, a to powoduje dodatkowe dźwięki i szybsze zużycie hamulców. Dlatego sprężynę należy regularnie wymieniać widząc oznaki zużycia. Sprężynę do wymiany kupisz w naszym sklepie.

Oryginalne sprężyny zacisku

W naszym sklepie sprzedajemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości części motocyklowe od wszystkich najważniejszych producentów. Nie inaczej jest ze sprężynami zacisku. To wysokiej jakości produkty, które pozwolą ci cieszyć się bezpieczną jazdą przez długi czas. Ten niepozorny, metalowy element jest naprawdę bardzo istotny dla pracy hamulców jednośladu. Najlepiej sprawdzić i wymienić je przy wymianie klocków hamulcowych. To na tyle proste, że możesz zrobić to sam, a zapewne robisz będąc miłośnikiem motocykli, skoro korzystasz z naszego profesjonalnego sklepu.

Pojedynczo lub w zestawach

Sprężyny zacisku dostępne są u nas zarówno pojedynczo, jak i w zestawach w zależności od stosowanego zacisku hamulcowego. Sprężyny zacisku są również oczywiście jednym z elementów naszych zestawów naprawczych zacisku. Z nami możesz mieć pełną kontrolę nad stanem swojego ukochanego motocykla.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć