Filtruj

AJS

Aprilia

Beeline

Beta

CPI

Derbi

E-Ton

Generic

Gilera

Hercules

Honda

Husqvarna

Kawasaki

Keeway

KSR-Moto

KTM

Malaguti

MBK

Moto Guzzi

MZ/MUZ

Peugeot

Rieju

Sachs

SFM

Sky Team

Suzuki

WMI

Yamaha

Łańcuchy napędowe 420

Tutaj jest 167 produktów.

Wyświetlanie 1-42 z 167 elementów

Łańcuchy napędowe, typ 420

Jednym z niezbędnych elementów układu napędowego jest łańcuch napędowy. To właśnie od jego właściwego montażu i kompletności może zależeć to, czy jeżdżenie...

Łańcuchy napędowe, typ 420

Jednym z niezbędnych elementów układu napędowego jest łańcuch napędowy. To właśnie od jego właściwego montażu i kompletności może zależeć to, czy jeżdżenie motocyklem będzie sprawiało przyjemność, a napęd nie zawiedzie w trudnych warunkach. Jest on przeważnie montowany w okolicach tylnego kola. Jak każda część eksploatacyjna wymaga serwisowania, a w trudniejszych przypadkach, również wymiany. Dlatego tak ważne jest, by łańcuch był nie tylko na właściwym miejscu, ale przede wszystkim spełniał swoją rolę, jako kompatybilny i sprawny element motocykla.

Jak dobrać łańcuch napędowy do swojego motocykla?

Jednym z najważniejszych czynników rozróżniających łańcuchy napędowe, jest jego typ ogniwa łączącego. W zależności od modelu motocykla i rodzaju układu napędowego, potrzebny jest inny łańcuch. Na rynku dostępnych jest wiele rożnych rodzajów i ważne jest, by dokładnie sprawdzić, jaki jest potrzebny do posiadanego motocykla. Kupno za dużego może nie tylko wiązać się z problemem w montażu, ale przede wszystkim może wiązać się z trudnościami w działaniu całego układu napędowego. Drugą ważną kwestią jest sprawdzenie producenta. Nie zawsze bowiem drogie części są równoznaczne z ich lepsza jakością. Czasem dużo rozsądniej jest wybrać tańsze zamienniki o wysokiej jakości wykonania. Jeśli producent jasno przedstawia właściwości swojego produktu, można być spokojniejszy o to, czy sprawdzi się w twoim motocyklu. Co więcej, w tej kwestii dobrze jest zasięgnąć porady innych właścicieli motocykli.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć