Filtruj

Bombardier

Cagiva

Ducati

Harley Davidson

Honda

Kawasaki

Masai

MZ/MUZ

Royal Enfield

Suzuki

Triumph

Yamaha

Łańcuchy napędowe 630

Tutaj jest 52 produktów.

Wyświetlanie 1-42 z 52 elementów

Łańcuchy napędowe 630

Choć działanie układu napędowego jest zależne od wielu podzespołów, to jednym z kluczowych elementów, są łańcuchy napędowe. To właśnie za ich pośrednictwem napęd...

Łańcuchy napędowe 630

Choć działanie układu napędowego jest zależne od wielu podzespołów, to jednym z kluczowych elementów, są łańcuchy napędowe. To właśnie za ich pośrednictwem napęd bezpośrednio wpływa na tylne koło. Trudno byłoby uskuteczniać przejażdżkę, bez niego. Dlatego, tak ważne jest, by nie tylko wybrać właściwy łańcuch, ale również dbać o niego i mieć pewność, że pozostaje on sprawny i gotowy do działania. To ważne by podczas serwisowania motocyklu, zwrócić uwagę na stan łańcucha, jego mocowanie oraz napięcie. To kluczowe kwestie określające to, czy na tym łańcuchu, pojedziemy dalej.

Łańcuch, jako gwarancja właściwego napędu

Montaż łańcucha napędowego wymaga odpowiedniej wiedzy i lokalizacji. Zazwyczaj konieczne jest umieszczenie motocykla we wskazanej pozycji i unieruchomienie tylnego koła. Łańcuch musi pasować szerokością i długością, dlatego przed zakupem należy sprawdzić, czy dany model jest kompatybilny z naszym motocyklem. Wpasowanie się łańcucha w zębatki, zapewnia bezpieczną jazdę i efektywne korzystanie z układu napędowego. Po nałożeniu nowego łańcucha, należy sprawdzić jego napięcie oraz zadbać o to, by znalazła się na nim odpowiednia warstwa smaru. Nie są to jednak jedyne czynności, jakie należy wykonać, by mieć sprawny łańcuch napędowy. Przede wszystkim kluczowe jest tu regularne serwisowanie. Nakładanie smaru oraz sprawdzanie czy są wymagane luzy, powinno wejść w krew właścicielowi motocykla. Serwisowany w odpowiedni sposób łańcuch będzie służył przez wiele kilometrów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć