Filtruj

Aprilia

Beta

Gas Gas

Hercules

Husqvarna

KTM

Sachs

Yamaha

Łańcuchy napędowe 415

Tutaj jest 25 produktów.

Wyświetlanie 1-25 z 25 elementów

Łańcuch napędowy, typ 415

Jednym z najważniejszych układów motocykla, na które wpływają jego zdolność do prawidłowego jeżdżenia i nabierania prędkości, jest układ napędowy. Jego...

Łańcuch napędowy, typ 415

Jednym z najważniejszych układów motocykla, na które wpływają jego zdolność do prawidłowego jeżdżenia i nabierania prędkości, jest układ napędowy. Jego koniecznym i niezbędnym elementem jest właśnie łańcuch napędowy. To on jest nośnikiem napędu na zazwyczaj tyle koło motocyklu, co pozwala na szybsze jeżdżenie i zapewnia przyjemność z jazdy. Jest to element, który nie tylko jest wyjątkowo ważny, ale również jest w stanie znieść wiele trudnych warunków jazdy. Choć do każdego motocykla należy dobrać właściwy model, to każdy z nich posiada podobne cechy zewnętrzne. Łańcuch napędowy 415, to łańcuch o niewielkiej wielkości ogniwie łączącym. Wykorzystywany jest do małych motocykli, które nie są w stanie zmieścić większych obciążeń.

Dlaczego łańcuchy są tak wytrzymałe?

Jednym z zabiegów, jakie musi przejść każdy łańcuch napędowy, zanim trafi do sprzedaży, jest hartowanie chemiczne. Namacza się ogniwa w substancjach chemicznych, które mają zapobiegać korozji i wzmocnić stal w takim stopniu, by była ona zdatna do wykorzystywania jej w trudnych warunkach. Taki łańcuch w trakcie produkcji przechodzi również przez wiele czynności mechanicznych, które nie tylko usprawniają i wzmacniają ogniwa, ale również sprawdzają, czy łańcuch będzie się nadawał do długotrwałego korzystania. Jest ona zazwyczaj obciążony sporym ciężarem oraz wymagana jest od niego wzmożona praca, szczególnie w trudnych warunkach. Dlatego musi to być łańcuch pochodzący od sprawdzonego producenta, który dba, by użytkownicy jego produktów byli zadowoleni.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć