Filtruj

Aiyumo

AJS

ATU

Adly/Herchee

AGM

Aprilia

Azel

Baotian

Beeline

Benelli

Beta

Buffalo/Quelle

CCF

China Motor

CPI

Derbi

Ecobike

Ering

Explorer

Flex Tech

Generic

Giantco

Gilera

Goes

Hercules

Honda

Huatian/Lintex

Hyosung

Italjet

Jiajue

Jinlun

Jmstar

Jonway

Kawasaki

Keeway

Kreidler

KSR-Moto

KTM

Kymco

Lifan

Longbo

Luxxon

Malaguti

MBK

MZ/MUZ

Pegasus

Peugeot

PGO

Piaggio

Polaris

Qingqi

Rieju

Rivero

Sachs

Scomadi

SFM

Suzuki

SYM Sym

Tauris

TGB

Vespa

Yamaha

Zongshen

Kraniki paliwa

Tutaj jest 84 produktów.

Wyświetlanie 1-42 z 84 elementów

Kraniki paliwowe

Kraniki paliwowe to element układu paliwowego, który odgrywa jedną z najważniejszych ról w poprawnym funkcjonowaniu pojazdu. To paliwo jest płynem, który jest napędza...

Kraniki paliwowe

Kraniki paliwowe to element układu paliwowego, który odgrywa jedną z najważniejszych ról w poprawnym funkcjonowaniu pojazdu. To paliwo jest płynem, który jest napędza wszystkie układy i zapewnia możliwość poruszania się pojazdem. Dostęp paliwa do odpowiednich podzespołów, jest nie tylko ważne, ale i odpowiednio zmechanizowane. Jednym z elementów, które umożliwiają dobry przepływ oraz sprawiają, że dostęp paliwa jest umożliwiony we właściwym momencie, jest kranik paliwowy.

Kraniki paliwowe – rodzaje

W zależności od rodzaju motocykla, jego roku produkcji czy specyfiki modelu, można wyróżnić trzy kraniki paliwowe. Jednym z najstarszych i spotykanych w klasycznych modelach, jest kranik ręczny. Ma on na sobie trzy oznakowania ON, OFF i RES. Jego funkcjonalność jest dominowana przez ręczne sterowanie użytkownika motocykla. Choć to mniej wygodne od automatycznych rozwiązań, to jednak jest wciąż wykorzystywanym rozwiązaniem. Odmianą i bardziej współczesną wersją jest kranik ręczny podciśnieniowy. Jest jakby półautomatycznym rozwiązaniem, które zachowuje klasyczne tradycje. Kranik paliwowy automatyczny podciśnieniowy jest już najbardziej znanym rozwiązaniem, które nie tylko jest wygodne, ale i bardzo popularne. Najczęściej wykorzystuje się je w pojazdach, które posiadają zbiorniki paliwa są całkowicie zakryte elementami nadwozia. Jest to najwygodniejszy kranik z którego korzystanie jest zupełnie automatyczne.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć