Filtruj

Honda

Kawasaki

Piaggio

Suzuki

Triumph

Vespa

Yamaha

Kraniki paliwa- zestawy naprawcze

Tutaj jest 43 produktów.

Wyświetlanie 1-42 z 43 elementów

Kraniki paliwowe – zestawy naprawcze

Jedną z najważniejszych układów spośród wszystkich układów, jest ten paliwowy. To właśnie od jego odpowiedniego podłączenia, zależy to, czy...

Kraniki paliwowe – zestawy naprawcze

Jedną z najważniejszych układów spośród wszystkich układów, jest ten paliwowy. To właśnie od jego odpowiedniego podłączenia, zależy to, czy mechanizm odpalający ma dostęp do źródła wytwarzania energii, jakim jest paliwo. To właśnie ono jest "życiodajnym" mechanicznie płynem, który warunkuje możliwość poruszania się. Elementy układu paliwowego odpowiadają za dozowanie paliwa do dalszych podzespołów oraz za odpowiednie powstrzymywanie bezsensownego podawania paliwa w nieodpowiednich momentach.

Co zawiera zestaw naprawczy kranika paliwa?

Kraniki mają to do siebie, że są wyjątkowo przydatnym i użytecznym elementem każdego układu paliwowego. Jednak tak jak w przypadku wielu innych elementów, tak również i tu kraniki ulegają uszkodzeniu. Jako, że często nie ma potrzeby wymiany całego kranika, kupić można zestawy naprawcze. Taki zestaw zawiera najczęściej ulegające uszkodzeniom części. Są nimi wszelkiego rodzaju uszczelki oraz sprężynki. Zestawy kupuje się zgodnie z kompatybilnością do własnego motocyklu. W zestawie tym znajdować się będą elementy pasujące do konkretnych kraników. Dzięki takiemu zestawowi, jest się w stanie szybko zareagować i naprawić uszkodzone elementy. Zapewnia to ciągłość jazdy. Dzięki temu można być spokojnym o to, czy kraniki sprawdzą się podczas długiej podróży. Zawodne sprężynki lub uszczelki można zawsze mieć pod ręką lub we własnym garażu, gdyby okazało się, że podczas serwisu motocykla, na światło dzienne wyjdzie jakaś awaria.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć