Filtruj

Aiyumo

AJS

ATU

AGM

Aprilia

Azel

Baotian

Beeline

BMW

Buffalo/Quelle

China Motor

Derbi

Ducati

Ecobike

Ering

Flex Tech

Giantco

Gilera

Goes

Honda

Huatian/Lintex

Husqvarna

Hyosung

Jiajue

Jinlun

Jmstar

Jonway

Kawasaki

Kreidler

KTM

Kymco

Lifan

Longbo

Luxxon

MBK

Moto Guzzi

MZ/MUZ

Pegasus

Peugeot

Piaggio

Qingqi

Rieju

Sachs

Scomadi

Suzuki

SYM Sym

Tauris

Vespa

Yamaha

Zongshen

Zaworki iglicowe

Tutaj jest 123 produktów.

Wyświetlanie 1-42 z 123 elementów

Zaworki iglicowe

Jednym z największych bolączek układu paliwowego, jest niekontrolowany przepływ paliwa pomiędzy różnymi mechanizmami i podzespołami. Nie tylko powoduje to bowiem...

Zaworki iglicowe

Jednym z największych bolączek układu paliwowego, jest niekontrolowany przepływ paliwa pomiędzy różnymi mechanizmami i podzespołami. Nie tylko powoduje to bowiem problemy w jeździe, ale przede wszystkim może przyczynić się do kosztownych i trudnych awarii kolejnych elementów motocykla. Dlatego w tym układzie niezbędne są elementy i narzędzia, które przyczynią się do realnej kontroli przepływu paliwa, tak by kolejne podzespoły, nie miały go ani za mało, ani za dużo. Jednym z takich urządzeń, jest zaworek iglicowy. To właśnie on kontroluje przepływ paliwa pomiędzy komorą paliwową, a komorą pływaka. Jest urządzeniem bardzo precyzyjnym, które zapewnia wzbogacanie mieszanki paliwowej oraz jej odpowiedni dopływ w momencie gdy mechanizm tego wymaga. Zapobiega jednak marnowaniu się paliwa i zalaniu się takich urządzeń, jak gaźnik.

Czy naprawa zaworków iglicowych jest możliwa?

Zaworki iglicowe są tak specyficznym urządzeniem, wykonanym z taką precyzją i dokładnością, że nie ma możliwości ich naprawy. W momencie, w którym zaworek ulegnie jakiemukolwiek uszkodzeniu, konieczna jest jego wymiana. Nie ma możliwości naprawy tego w żadnym nawet specjalistycznym zakładzie mechanicznym. "Naprawiony" zaworek i tak nie będzie spełniał swojego zadania, a co za tym idzie utrata czasu i pieniędzy na próby napraw, mijają się z celem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć