Filtruj

Aiyumo

AJS

ATU

AGM

Aprilia

Azel

Baotian

Beeline

BMW

Buffalo/Quelle

Cagiva

China Motor

Daelim

Derbi

Ducati

Ecobike

Ering

Flex Tech

Giantco

Goes

Honda

Huatian/Lintex

Hyosung

Jiajue

Jinlun

Jmstar

Jonway

Kawasaki

Kreidler

Kymco

Lifan

Longbo

Luxxon

Pegasus

Peugeot

Piaggio

Qingqi

Rieju

Sachs

Scomadi

Suzuki

SYM Sym

Tauris

Triumph

Vespa

Yamaha

Zongshen

Membrany, przepustnice gaźnikowe

Tutaj jest 220 produktów.

Wyświetlanie 1-42 z 220 elementów

Membrana przepustnicy gaźnikowej

Gaźnik jest znany z tego, że wzbogaca mieszankę paliwową i dodając powietrza, dostarcza silnikowi potrzebnej mocy napędowej. Są jednak różne gaźniki, o...

Membrana przepustnicy gaźnikowej

Gaźnik jest znany z tego, że wzbogaca mieszankę paliwową i dodając powietrza, dostarcza silnikowi potrzebnej mocy napędowej. Są jednak różne gaźniki, o różnym wyposażeniu. Jednym z nich jest gaźnik membranowy, który posiada w sobie specjalną membranę. Jej uszkodzenie jest zależne od kilku czynników, a wymiana nie należy do najprostszych. Ze względu na swoje znaczenie, musi być nałożona z konkretną precyzją i szczelnie i mocno umocowana. Jej materiał jest jednak dość delikatny, dlatego jej uszkodzenie jest raczej rzeczą dość częstą.

Co daje membrana przepustnicy gaźnikowej?

Jednym z najważniejszych zadań membrany, jest zapewnienie dopływu świeżej mieszanki paliwowej połączonej z odpowiednią ilością powietrza. Sama membrana zapewnia wysoką jakość mieszanki, która dalej jest przekazywana do silnika. Dobra mieszanka paliwowa ma znaczenie podczas długiej eksploatacji silnika, gdyż przyczynia się do jego pielęgnacji i sprawia, że silnik przed długi czas nie wymaga żadnych napraw. Dlatego tak ważne jest, by mieszanka dostarczana do silnika była pozbawiona wszelkich większych zanieczyszczeń. Jest to jednak tylko możliwe w momencie, gdy zanieczyszczenia zostaną powstrzymane przez membranę. Wówczas mieszanka jest czysta i pełnowartościowa. W efekcie tego, jednak membrana jest elementem wymiennym, które powinno znaleźć się w garażu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć