Filtruj

Aiyumo

AJS

ATU

AGM

Aprilia

Azel

Baotian

Beeline

BMW

Buffalo/Quelle

Cagiva

China Motor

Daelim

Derbi

Ducati

Ecobike

Ering

Flex Tech

Gas Gas

Giantco

Gilera

Goes

HM-Moto

Honda

Huatian/Lintex

Husqvarna

Kawasaki

KTM

Kymco

MBK

MZ/MUZ

Peugeot

Piaggio

Sachs

Suzuki

SYM Sym

Vespa

Yamaha

Sklep według kategorii

Strona główna

Uszczelki komory pływakowej

Uszczelki komory pływakowej gaźnika

Jednym z ważnych, jak nie najważniejszych warunków, jakie musi spełnić każdy układ paliwowy, jest jego szczelność na każdym etapie. Zwłaszcza dotyczy to komory pływakowej, której nieszczelność może przysporzyć wiele problemów. Dlatego tak ważne jest by mieć pewność, że uszczelki komory pływakowej znajdujące się w posiadanym sprzęcie, są zawsze w dobrym stanie i spełniają swoje zadanie. Zapewnienie szczelności jest kluczowe, ponieważ może dojść do wycieku paliwa poza układ paliwowy.

Kiedy wymienić uszczelkę komory pływakowej?

Jednym z najważniejszych zasad, jakie dotyczą każdej gumowej uszczelki, to to, że prędzej, czy później nadejdzie czas na jej wymianę. Guma ma to do siebie, że jest elastyczna, dopasowuje się, świetnie sprawdza się podczas roli amortyzacyjnej, czy też właśnie uszczelniającej. Jednak jak to guma z czasem jej użytkowania, parcieje, traci na elastyczności i powoli traci wszystkie swoje właściwości. Jest to jednak tani materiał, dlatego wymiana nie jest kosztowna, a i często nie należy do najtrudniejszych. Dlatego jeśli widać sączenie się paliwa z komory pływakowej, to prawie zawsze oznacza to wymianę.

Tutaj jest 142 produktów.

Wyświetlam 1-42 z 142 elementów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć