Filtruj

Aiyumo

ATU

Adly/Herchee

AGM

Aprilia

Baotian

Benelli

Beta

BMW

Buffalo/Quelle

CCF

China Motor

CPI

Derbi

Ering

Explorer

Generic

Giantco

Gilera

Honda

Italjet

Jiajue

Jonway

Kawasaki

Keeway

Kreidler

KSR-Moto

KTM

Kymco

Lifan

Longbo

Malaguti

MBK

MZ/MUZ

Peugeot

Piaggio

Rivero

Sachs

SFM

Suzuki

SYM Sym

Tauris

Vespa

Yamaha

Zongshen

Sklep według kategorii

Strona główna

Króćce dolotowe gaźnika

Króćce dolotowe gaźnika

Elementy układu paliwowego są niezbędnym narzędziem dostarczającym paliwa do kolejnych podzespołów, które wykorzystują je do poruszania motocykla. Dlatego ważne jest, by każde z tych elementów było dobrze dobrane i dopasowane do twojego modelu motocykla. Takimi jednostkami są króćce dolotowe gaźnika. Są one przekaźnikiem między gaźnikiem, a cylindrami. Dostarcza mieszankę paliwa i powietrza we właściwym momencie, dzięki czemu zapewnia motocyklowi siłę napędową do dalszej podróży. Przed zakupem tak odpowiedzialnych elementów należy się jednak dobrze zastanowić.

Jak wybrać króćce dolotowe gaźnika?

Jednym z najważniejszych warunków, jakie muszą spełnić króćce dolotowe gaźnika, jest ich kompatybilność z posiadanym modelem motocykla. W zależności od posiadanego jednośladu, króćce mogą nieco się różnić, więc lepiej zawczasu upewnić się na stronie producenta, czy ten model, będzie pasował do twojego sprzętu. Po zakupie należy również upewnić się, że element nie posiada żadnych wad fabrycznych. To właśnie nieszczelność lub uszczerbek może okazać się poważnym problemem, który zaowocuje w późniejszej konieczności wymiany kolejnych części. Szczelność powinna być również szczególnie obserwowana podczas montażu urządzenia. To od niej bowiem zależy czy mieszanka paliwa i powietrza dotrze do cylindrów w całości, czy będzie po drodze jej ubywało. Dlatego montaż również musi zostać wykonany ze szczególną pieczołowitością i dbałością o szczegóły. Tylko wówczas ma się pewność, że elementy te sprawdzą się podczas dłuższej jazdy.

Tutaj jest 126 produktów.

Wyświetlam 1-42 z 126 elementów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć