Filtruj

Aprilia

BMW

Ducati

Honda

Kawasaki

KTM

MBK

Suzuki

Triumph

Vespa

Yamaha

Linki ssania

Tutaj jest 133 produktów.

Wyświetlam 1-42 z 133 elementów

Linka ssania

Sprawność silnika jest warunkowana wieloma czynnikami, jednak jedną z nich jest regularne dostarczanie mieszanki paliwowej. Między innymi służy do tech mechanizm, w którego...

Linka ssania

Sprawność silnika jest warunkowana wieloma czynnikami, jednak jedną z nich jest regularne dostarczanie mieszanki paliwowej. Między innymi służy do tech mechanizm, w którego skład wchodzi linka ssania. To jeden z tych elementów, które niezależnie od tego, czy chodzą automatycznie, czy ich prace reguluje się ręcznie, to z czasem zużywa się. Od jej działania zależy wiele czynników, a jej niesprawność może realnie wpłynąć na stan pojazdu lub powstanie poważnych uszkodzeń silnika. Dlatego tak ważne jest, by dbać o jej dobry stan, a według potrzeby należy również ją wymienić. Wówczas nie dojdzie do sytuacji, że nagła awaria zepsuje zaplanowaną przejażdżkę.

Jak zadbać o to by linka do ssania była sprawna?

Jak w przypadku każdej linki, również linka ssania jest podobnie zbudowana. Pancerz ochraniający bezpośrednie ścięgna, musi być nasmarowany, by zapobiec dużej ilości tarcia, a w rezultacie przerwania ciągłości linki. Jako element często wykorzystywany, musi być również dobrej jakości. Warto sprawdzić jej stan przed każdą dużą trasą. Jeśli jest we właściwym stanie i odpowiednio zabezpieczona smarem, to nie trzeba się martwić o jej stan w trakcie jazdy. Z drugiej strony samo zamocowanie jej lub pierwszy montaż, musi przebiegać według specjalnych instrukcji, gdyż źle założona linka lub niewłaściwy model może szybko się zepsuć. Dlatego wybranie odpowiedniego modelu linki jest niezwykle ważne. Na rynku dostępnych jest wiele wysoko jakościowych zamienników, które są kompatybilne z konkretnym rodzajem jednośladu, a i zarazem są dużą oszczędnością.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć