Linki do motocykli

Tutaj jest 1564 produktów.

Wyświetlam 1-42 z 1564 elementów

Linki do motocykli

Jednym z części eksploatacyjnych w każdym motocyklu jest linka. Niezależnie do czego służy i jakie mechanizmy ze sobą łączy, to od jej stanu i...

Linki do motocykli

Jednym z części eksploatacyjnych w każdym motocyklu jest linka. Niezależnie do czego służy i jakie mechanizmy ze sobą łączy, to od jej stanu i obecności zależy wiele funkcji pojazdu. Każdy przegląd motocykla wymaga upewnienia się, ze posiadane linki są w dobrym stanie i nie wymagają wymiany. Zła kondycja takiego narzędzia może utrudnić jazdę (linka obrotomierza, linka zaworu EXUP), natomiast zerwanie innych całkowicie unieruchomi jednoślad (linka gazu, linka ssania). Jako, że jest to część zazwyczaj prosta w wymianie i nie związana z dużymi kosztami, warto mieć zapasowe we własnym garażu. Większość z nich znajduje się w specjalnym pancerzu, który trzeba nasmarować, by zmniejszyć jego tarcie i zminimalizować ryzyko zerwania się linki.

Jednym z kluczowych kwestii dotyczących linek, jest upewnieniem się przed zakupem, że wybrało się model będący kompatybilny z własnym motocyklem. Co więcej wysokiej jakości zamienniki oryginalnych rozwiązań, są nie tylko gwarancją bezpiecznej i przyjemnej jazdy, ale przede wszystkim duża oszczędnością. Jeśli nie zna się firmy, z której aktualnie chce się skorzystać, warto zapoznać się z opiniami innych użytkowników, którzy mieli do czynienia z konkretną linką. Zawsze jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że zużywanie się linek jest związane również z tym, jak zostały zamontowane oraz ze stylem i częstotliwością jazdy. Jeśli nie jest się pewnym czy dana linka jest do wymiany, najlepiej jest zwyczajnie sprawdzić jej stan. Większość linek jest całkowicie sprawna, jeśli są mocno zabezpieczone na końca i wciąż napięte, a ich struktura nie uległa żadnym uszkodzeniom.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć