Zwrot bez podania przyczyny

Jeśli z jakiś powodów chcesz zwrócić nam produkt, możesz skorzystać z prawa do Odstąpienia od umowy bez podania przyczyny.

Pamiętaj tylko, że produkt nie może nosić śladów użytkowania czy montażu oraz zawierać oryginalne opakowanie.

Zgłoś zwrot i wyślij paczkę za jednym zamachem!

Wypełnij poniższy formularz i nadaj paczkę - to tyle. Nie musisz robić nic więcej, resztą zajmiemy się my!

Nadaj paczkę własnym kurierem lub Pocztą Polską

Wypełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy i nadaj paczkę własnym kurierem lub Pocztą Polską. Dla nas - bez znaczenia jaką firmą zwrócisz towar. Ważne, aby przesyłka miała swój numer w celu jej monitorowania.

Oświadczenie możesz pobrać stąd:

Masz 14 dni na poinformowanie nas o chęci zwrotu, oraz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Pieniądze zwracane są w ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych od otrzymania zwracanego towaru.

Możesz także wysłać do nas produkt i oświadczenie w jednej przesyłce. Wystarczy że wyślesz paczkę na nasz adres:

Concept Moto sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 106/1
67-100 Nowa Sól

Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania - każdy element musi być kompletny i wolny od wad a opakowanie nie może być zniszczone chyba, że samo rozpakowanie tego wymaga.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  • Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu, wraz z całą jego zawartością. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.
  • Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu. Odpowiedni dokument zawsze pakujemy do paczki, jeśli jednak go utraciłeś, możesz je pobrać tutaj: Oświadczenie o odstąpieniu od umowy,
  • W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  • Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni kalendarzowych zostanie dokonany zwrot pieniędzy (chyba że ustalimy inną formę rozliczenia).

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć